Дистанционно обучение

Уважаеми ученици и родители, Прекъсването на учебния процес в училищата в страната, във връзка с въведеното извънредно положение за ограничаване на разпространението на COVID-19, налага училищната система да предприеме бързи мерки за поддържане на непрекъснатостта на обучението и за осигуряване на активна комуникация между учители, ученици и родители, считано от 16.03.2020 г. Обучението на учениците ще се осъществява дистанционно в електронна среда, чрез използване на електронни платформи и ресурси по установеното за ІІ учебен срок седмично разписание. Всеки учител ще публикува задачи за самоподготовка, разяснения по учебния материал, както и допълнителни ресурси. Платформата Школо ще бъде използвана за дистанционното обучение – там учителите ще задават материалите за самоподготовка. Учителите ще използват и други разнообразни учебни платформи във връзка с реализирането на дистанционното обучение. Призоваваме родителите да подпомагат и контролират децата за нормалното протичане на електронното обучение.

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

Публикувано в Без категория. Постоянна връзка.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *